یمانى نیست، مگر دست‌ راست من

17م نوامبر 2004

بسم الله الرحمن الرحیم

ستایش خاص خدا است که مالک سلطنت و روان کننده کشتی (وجود) و مُسَخِر کننده بادها و شکافنده سپیده صبح و حکم‌فرمای روز جزا و پروردگار جهانیان است. ستایش خدایى را است که از ترس او آسمان و ساکنانش غرش کنند، و زمین و آباد کنندگانش بر خود بلرزند، و دریاها و آنان‌که در قعر آن‌ها شناورى کنند به جنبش و موج در آید. درود خدا بر محمد و آل محمد کشتی‌های جاری در پستی و بلندی، در امنیت است كسي كه سوارش شود، و کسانی که آن‌را ترک کنند غرق می‌شوند، و کسانی که بر آن‌ها سبقت گيرند پیمان شکن‌اند. و کسی که از آن‌ها عقب ماند هلاک شده به حساب می‌آیند، و همراهان آن‌ها پس از این می‌آیند.
﴿فَاصْدَعْ بِمَا تُؤْمَرُ وَ أعْرِضْ عَنِ الْمُشْرِكِينَ * إِنَّا كَفَيْنَاكَ الْمُسْتَهْزِئِينَ﴾.([1])
(پس آن‌چه را بدان مأمورى آشكار كن و از مشركان روى برتاب * كه ما شر ريش‌خندگران را از تو برطرف خواهيم كرد).
همه از خداییم و به سوی او باز می‌گردیم، و هیچ قدرت و نیرویی نیست مگر با قدرت و نیروی الهی، و لعنت دائم بر هر کس که بیعت با آل محمد (ع) و بیعت با مهدی ایشان، محمد ابن الحسن (ع)، و بیعت با وصیش و اوصیای یازده گانه‌ی بعد از ایشان را بشکند؛ و لعنت خدا بر تمامی بیعت شکنندگان عهد الهی که با خداوند پیمان بسته یا می‌بندند که همواره از وصی امام محمد بن حسن (ع) که اکنون در میان‌تان است، دفاع و حمایت کنند. 
﴿...وَأَوْفُواْ بِالْعَهْدِ إِنَّ الْعَهْدَ كَانَ مَسْؤُولًا﴾.([2])
(...و به پيمان خود وفا كنيد زيرا كه از پيمان پرسش خواهد شد).
محمد بن الحسن (ع) قرآن ناطق است و هیهات که ذره‌ای با قرآن مخالفت کند، پس نادانِ ملعون شما را سبک نشمارد.همانا برای من در گردن هر کدام از جماعت انصار امام مهدی بیعتی است که هیچ کس را از آن بر کنار نمی‌کنم و در روز قیامت آن را از آنان مطالبه خواهم کرد، و در گردن هر شخصی پیمانی شناخته شده در عالم ذر است، پس هر کس بیعت را بشکند و این عهد را نقض کند، لعنت خدا و انبیاء و فرستادگان و لعنت فرشتگان و نیکوکاران بر او باد.
ای مردم بدانید که یمانی نیست الا این‌که برای من مانند دست راستم باشد، دعوت کننده‌ی به سوی امرم باشد، و به راه خدا که من با ارشاد و راهنمائی پدرم امام مهدی محمد بن الحسن عسگری (ع) بر آن در حال سیر هستم، هدایت‌گری کند.
اگر روزی از روزها، کسی که بر یمین من بوده، از راه مستقیم به چپ یا راست منحرف شود، در او بداء حاصل می‌گردد، و به حقیقت گمراه و منحرف از راه مستقیم الهی شده، به راه جحیم دعوت کرده، ابلیس (لعنه الله) و سربازانش از انس و جن ملعونین به او وحی می‌کنند، بعد از این‌که از آن‌ها پیروی کرد و سخن آنان را تکرار نمود: 
﴿قَالَ أَنَا خَيْرٌ مِّنْهُ خَلَقْتَنِي مِن نَّارٍ وَ خَلَقْتَهُ مِن طِينٍ﴾.([3])
(گفت من از او بهترم مرا از آتش آفريده‌‏اى و او را از گل آفريده‌‏اى).
(و كسانى كه ستم كرده‏اند به زودى خواهند دانست به كدام بازگشتگاه بر خواهند گشت، و عاقبت از آن پرهیزگاران است). و لا حول و لا قوة الا بالله العلی العظیم...
بقیة آل محمد (ع)
رکن شدید سید احمد الحسن (ع)
وصی و فرستاده‌ی امام مهدی (ع) برای همه‌ی مردم
مؤید به جبرائیل، مسدد به میکائیل و منصور به اسرافیل
(ذریه‌ی آنان نسلی از نسل دیگر است و خداوند شنوای داناست)
۵/ شوال/ ۱۴۲۵هـ.ق
۲۸/ آبان ماه/ ۱۳۸۳ هـ.ش
________________________________________
[1]-الحجر: ۹۵-۹۴.
[2]-الإسراء: ۳۴.
[3]- ص: ۷۶.
#یمانی#یمین#یمن#ایمان#احمد الحسن#انصار امام مهدی