بیانیه واحد القهار

21م نوامبر 2007

بسم الله الواحد القهار

(وَ جَاهِدُوا فِي اللَّهِ حَقَّ جِهَادِهِ هُوَ اجْتَبَاكُمْ وَ مَا جَعَلَ عَلَيْكُمْ فِي الدِّينِ مِنْ حَرَجٍ مِّلَّةَ أَبِيكُمْ إِبْرَاهِيمَ هُوَ سَمَّاكُمُ الْمُسْلِمينَ مِن قَبْلُ وَ فِي هَذَا لِيَكُونَ الرَّسُولُ شَهِيدًا عَلَيْكُمْ وَ تَكُونُوا شُهَدَاء عَلَى النَّاسِ فَأَقِيمُوا الصَّلَاةَ وَ آتُوا الزَّكَاةَ وَ اعْتَصِمُوا بِاللَّهِ هُوَ مَوْلَاكُمْ فَنِعْمَ الْمَوْلَى وَ نِعْمَ النَّصِيرُ).( الحج: 78 
(و در راه خدا چنانكه حق جهاد [در راه] اوست جهاد كنيد، اوست كه شما را [براى خود] برگزيده و در دين بر شما سختى قرار نداده است، آيين پدرتان ابراهيم [نيز چنين بوده است] او بود كه قبلاً شما را مسلمان ناميد و در اين [قرآن نيز همين مطلب آمده است] تا اين پيامبر بر شما گواه باشد و شما بر مردم گواه باشيد، پس نماز را برپا داريد و زكات بدهيد و به پناه خدا رويد، او مولاى شماست چه نيكو مولايى و چه نيكو ياورى). 


ای عزیزانِ پاکدامن، انصار امام مهدی (ع)
حمد و سپاس خدایی را که بر من و شما منّت نهاد، تا در راهِ دینی که مایه ی خشنودی اوست بر اذیت و آزارها صبر پیشه کنیم.
همانا ائمه ی گمراهی و باقی مانده های آل امیه و بنی عباس خداوند آنها را لعنت کند، با فتوایی از سوی بت های قریشِ آخر الزمان به ویرانی حسینیه ی امام مهدی (ع) سپس آتش زدن آن در ماه محرم الحرام برخاستند، و هرگز حرمت خانه ی خدا و حرمت ماه محرم و حرمت ایام مصیبت بار حسین بن علی (ع) سدّ راه آنان نشد، بلکه همان کار را با ما کردند که گذشتگانشان بنی امیه انجام دادند، و به سوزاندن دفتر جنب ضریح علی بن ابی طالب (ع) اقدام کردند و هرگز به حرمت ضریح علی بن ابی طالب اعتناء نکردند، که ما به حرم مطهر ایشان (ع) پناه برده بودیم، و به دستگیری و شکنجه و توهین جمعی از انصار امام مهدی (ع) پرداختند، از جمله ی آنان سیدِ مقدسِ پاک حسن موسوی حمامی فرزند مرجع مرحوم سید محمد علی حمامی (رحمه الله).


و این اولین حادثه نیست، بلکه حادثه ی ویران کردن حسینیه ی کربلا و دستگیری انصار موجود در آن، و ویرانی حسینیه ی العماره و دستگیری انصار موجود در نخیله و سعی در کشتار آنان و بستن حسینیه در آن، و نیز تجاوز به انصار در بغداد و بستن حسینیه ی موجود در آن، و نیز ویرانی حسینیه ی نجف و دستگیری انصار موجود در آن سه سال قبل، و لیست بسیار طولانی و پر از ویرانی و سوزاندن، زندانی و شکنجه و اهانت می باشد. 

تمامی اینها فقط بخاطر اینکه به خدا و اطاعت از او سبحانه و ترک پرستش بت هایی که دوباره به کعبه بازگشتند و از نُو مردم را دچار سرگردانی و گمراهی کردند، دعوت می کنیم! تمامی اینها بخاطر اینکه ما به سوی امام مهدی (ع) و قرآن کریم دعوت می کنیم! تمامی اینها بخاطر اینکه ما هرگز در مورد حاکمیت مردم و دموکراسی آمریکا پاسخ آری نگفتیم! تمامی اینها بخاطر اینکه آمریکا و دموکراسی آن را رد کردیم!! و به خدا و حاکمیت خدا و امام مهدی (ع) و قرآن آری گفتیم.

بنابراین آنها از من انتقام می گیرند! و به خدا سوگند که من هرگز جز برای اصلاح امت جّدم رسول الله محمد (ص) بعد از اینکه چیزی از دین باقی نماند، حتی انقلاب خونین امام حسین(ع) مورد تحریف قرار گرفت، قیام نکردم. پس ایشان درود خداوند بر او باد قیام نمود و خون پاکش را نثار اثبات حاکمیت خدا و تعیین الهی کرد، در حالیکه بت های قریش در آخر الزمان از علمای بی عمل مردم را گمراه ساخته و آنها را بر مسیر حاکمیت مردم و دموکراسی آمریکا (دجال بزرگ) سوق دادند، سبحان الله هدف قیام خونین حسینی را نقض کرده و به دروغ و زور مدعی نمایندگی ایشان (ع) می شوند، من امروز همانند جدم حسین (ع) می باشم، مرگ‌ را جز سعادت‌ نمى بينم‌، و زندگى با ستمكاران‌ را جز ملالت‌ و خستگى و كسالت‌ نمى ‌نگرم. 

پس خوشا بحال شما ای مؤمنان که با خون پاکِ خویش تاریخ جدیدی را در اسلام رقم می زنید، همانگونه که پیروان موسی و عیسی و محمد و آل محمد (ص) با خون خویش تاریخ هر دینی که از آسمان به زمین آمد را رقم زدند. و نتیجه ی افعال قبیح علمای گمراهی و پیروانشان عار و ننگی بر پیشانیشان در دنیا و آخرت خواهند بود، و کسانی که در حق محمد و آل محمد ائمه و مهدیین ظلم کردند به زودی خواهند دانست که به کدام بازگشتگاه بر خواهند گشت و عاقبت از آن پرهیزگاران است. و تاریخ، افعال خبیثشان را خواهد نگاشت هر چقدر که سعی در پنهان کردن آن شوند، و در گروهِ ائمه ی کفر و فساد با فرعون و نمرود و یزید و صدام و بنی امیه و بنی عباس خداوند لعنتشان کند قرار خواهند گرفت. آنها با افعال خبیثشان ضعف و باطلشان را ثابت می کنند، پس آنها با شما این کار را انجام می دهند، همانگونه که ائمه ی کفر در هر زمان با پیامبران و اوصیاء و مؤمنان انجام دادند. 

و آنها با ویران سازی حسینیه ی نجف و آتش زدن آن، دستگیری و زندانی کردن مؤمنان و به وحشت انداختن زنان و کودکان، آن هم در ماه محرم الحرام ثابت کرده اند که عین یزید ابن معاویه و لشگریانش لعنت خدا بر آنان باد، هستند. 

آنان خواستار ریختن خون من در ماه محرم بودند، و گمان می بردند با این کار، نور خدا را خاموش خواهند کرد، و حق را سرنگون خواهند ساخت، و میدان جولانگاهِ باطل گری آنان خواهد ماند، اما هیهات و قادر به این امر نخواهند شد؛ اگر نور خدا با ریختن خون من خاموش می شود، همانا با جاری شدن خون حسین (ع) خاموش می گشت.

به خداوند سوگند که مرگ تنها مونس من است که هرگز آن را فراموش نمی کنم، و روز و شب به یاد آن هستم. بلکه من مُرده ای هستم که در میان مردم در حال سیر و حرکتم، و من از دنیای مردگان مبعوث شده ام، و اگر خداوند راضی به تسلیم و ریختن خونم می باشد، آنها را تمکین می دادم، همانگونه که گذشتگانشان را به نفس خویش متمکن ساختم. و برای خدا امری ست با احمد الحسن که باید آن را به اتمام برساند، و کسانی که حرمت مرا هتک کردند خواهند دانست که چه حرمتی برای خدا و پیامبران و فرستادگان را هتک نمودند، و طرف و خصم آنها در روز قیامت، نوح و ابراهیم و موسی و عیسی و محمد (ص) خواهند بود، و علی (ع) و فاطمه (ع) و پدرانم ائمه ی اطهار (ع) در نزد خدا از آنها شکایت خواهند کرد.

و حرمت حسینیه ی نجف نزد خداوند کمتر از ماده شتر صالح نیست

پس آهسته آهسته، بى‏ گمان وعده‏ گاه آنان صبح است مگر هنگامه ی صبح نزديك نيستاحمد الحسن
وصی و فرستاده ی امام مهدی (ع)
محرم الحرام /1428هــ.ق
آذر ماه/ 1386 هـ.ش