بیانیه‌ی کرامت قرآن را مطالبه کنید

7م ژوئیه 2004

بسم الله الرحمن الرحیم

و الحمدلله رب العالمین
﴿لَوْ أَنزَلْنَا هَذَا الْقُرْآنَ عَلَى جَبَلٍ لَّرَأَيْتَهُ خَاشِعاً مُّتَصَدِّعاً مِّنْ خَشْيَةِ اللَّهِ وَتِلْكَ الْأَمْثَالُ نَضْرِبُهَا لِلنَّاسِ لَعَلَّهُمْ يَتَفَكَّرُونَ﴾.([1]) 
(اگر اين قرآن را بر كوهى فرو مى‌‏فرستاديم يقيناً آن [كوه] را از بيم خدا فروتن و از هم ‏پاشيده مى‌‏ديدى و اين مثل‌‌ها را براى مردم مى‌‏زنيم باشد كه آنان بينديشند).
درود خداوند بر پیامبر عظیم الشأن (ص) که فرمودند: (همانا من چيزى در بين شما باقی مى‌گذارم كه در صورت تمسک به آن، هرگز پس از من گمراه نخواهيد شد. كتاب خدا، ريسمانى از آسمان به سوى زمين است و عترتم اهل بيت من. حضرت لطيف خبير مرا با خبر ساخت كه ميان اين دو جدايى نيست تا در كنار حوض بر من وارد شوند، پس بنگريد كه چگونه مرا در مورد آن دو رعايت مى‌كنيد).
ای مسلمانان، چه بد رعایت و حمایتی از قرآن کریم بعد از رسول الله (ص) کردید، در حالی‌که قرآن بهترین کتابی می‌باشد که خداوند بر اهل زمین نازل کرده است؛ آیا چنین شخص ناپاک و ملعون بر زبان رسول الله (ص) و اهل بیت ایشان (ع) که او را این‌گونه ذکر کردند، و امیر مؤمنان (ع) او را کاهن، ساحر، جبار و عنید، شرترین مخلوقات از اولین و آخرین وصف می‌کند؛ و این‌که او کسی نمی‌باشد جز فرزند زنا که او صدام خداوند او را لعنت و در دنیا و آخرت خوار و ذلیل گرداند، بیاید و قرآن کریم را مورد هتک حرمت قرار دهد، و از «باء» تا «سین» آن را با خون نجسش جهت نزدیکی به شیطان ملعون لعنه الله، آلوده و نجس سازد؛ سپس هیچ کدام از شما نه عالم و نه جاهل جهت نصرت و یاری قرآن حتی با یک کلمه بر نخواستید، و به فکر انتقام از شخصی که آن را مورد اهانت و نجاست با خون ناپاک و خبیث خود قرار داد، که او صدام لعنه الله است نیفتادید؟! 
دیروز ترس و وحشت شما را ساکت کرده بود، امروز چه چیز شما را ساکت کرده است؟ کجایند کرامت و حیثیت طلبان قرآن؟ کجایند قصاص طلبان از کسی که در حضور همگان از اسلام مرتد شد و به قرآن اهانت کرد و آن را نجس ساخت؟ کجایند قصاص طلبان پنهان شدگان در پُشت پرده و هم‌دستان و یاران صدام در این عمل قبیح و کسانی که به فعل و قول او راضی شدند و سکوت کردند؟ چرا این همه غفلت و روی‌گردانی از قرآن، گویی که در نزد شما هیچ ارزشی ندارد؟! 
آیا می‌دانید چرا؟ 
زیرا هر کس چیزی را دوست بدارد چشمش را پر می‌کند و چیزی جز آن را نمی‌بیند؛ شما در مقابل دنیا به زانو در آمدید و به سختی به آن دل بستید، پس چیزی جز دنیا و زیور آلات و بندگان آن نمی‌بینید، در نتیجه هرگز قرآن و محمد و آل محمد، و خداوند سبحان و متعال را نمی‌بینید، که به ناموسش و آن بهترین کتابی که از آسمان بر روی زمینش نازل گردید توهین شد.
آن هنگام که صدام خبیث خداوند او را لعنت کند، قرآن را نجس کرد، عرش خدا به لرزه در اُفتاد، و فرشتگان در آسمان‌ها ناله سر دادند، و محمد و علی و فاطمه و ائمه و انبیاء و فرستادگان (ع) گریستند. و اگر صحیح است گفته شود که یزید خداوند لعنتش کند، حسین بن علی u را به قتل رسانید، می‌گویم که صدام ملعون قرآن را به قتل رساند؛ زیرا قتل جسد انسان، با ریخته شدن خونش انجام می‌گیرد، و قتل طهارت و پاکی با نجاست، و قرآن همانا پاکی و طهارت است، و بر نجاست خون، مسلمانان با هم اتفاق نظر دارند. 
آیا مسلمانی نیست قرآن را شعار خود قرار دهد؟ آیا مسلمانی نیست که به خاطر قرآن دوست بدارد و به خاطر آن نیز برائت جوید؟ آیا مسلمانی نیست که قرآن را نصرت و یاری دهد؟! 
کجایند اولیای قرآن؟ کجایند اولیای مهدی (ع)؟ کجایند اولیای خدا؟!
﴿وَمَنْ أَحْسَنُ قَوْلاً مِّمَّن دَعَـا إِلَى اللَّهِ وَعَمِلَ صَالِحاً وَقَالَ إِنَّنِي مِنَ الْمُسْلِمِينَ﴾.([2])
(و كيست‏ خوش‌گفتارتر از آن كس كه به سوى خدا دعوت نمايد و كار نيک كند و گويد من از تسليم‏ شدگانم).
احمد الحسن (ع)
وصی و فرستاده‌ی امام مهدی (ع)
۲۰/ جمادی الأول/ ۱۴۲۵ هـ.ق
۱۸/ تير ماه/ ۱۳۸۳ هـ.ش
________________________________________
[1]- فصلت: ۳۳.
[2]- الحشر: ۲۱.
#صدام حسین#هتک حرمت به قران#احمد الحسن#بیانیه#قران